"Таврія-Борщ - 2019" - смачний гість!

Цього року найулюбленіший і найсмачніший мистецько-кулінарний фестиваль Херсонщини «Таврія-Борщ» запросили у гості на «Гобелен-фест»!

28 вересня 2019 року в смт. Асканія Нова 20 делегацій з усієї Херсонщини взяли участь у фестивалі-конкурсі приготування борщу. Своїх друзів та колег на фестивалі, як завжди, супроводжували кращі майстри декоративно-ужиткового мистецтва з яскравими презентаційними виробами та сувенірами.

Гості фестивалю мали виняткову можливість скуштувати 20 різноманітних борщів за народними місцевими, а також неординарними авторськими рецептами з додаванням самих незвичних для цієї страви продуктів. Поряд з традиційними червоним та зеленим вдалося поласувати борщами за бабусиними рецептами: з колобками та балабениками, з начиненою галушкою качкою, зі смаженими бичками, линами, карасями. Самими неочікуваними та незвичайними були борщі з раками, кавуном та виноградом.

Одним із критеріїв оцінки майстерності учасників було вміння творчо захисти, цікаво прорекламувати та яскраво презентувати свій борщ на великій святковій фестивальній сцені, де культпрацівники - як риба у воді, чи в нашому випадку – «як м'ясо в борщі». Кожна делегація готувала свій оригінальний борщ. Від Скадовського  району борщ варили і подавали вокальний ансамбль народної пісні «Калинонька» Приморського СБК (кер. Надія Скурихіна), а вже на сцені, розташованій на території «Асканія-арт»,  яскравим виступом презентували борщ Скадовського району дівчата вокального ансамблю «Райдуга» Красненського СБК (кер. Любов Говорущенко). Своїм креативним, яскравим, сучасним виступом та живим звуком підкорили всіх присутніх  цінителів художньої творчості.

За участь у мистецько-кулінарному фестивалі «Таврія –Борщ» учасники Скадовського району отримали дипломи  та цінні подарунки Херсонського обласного Центру народної творчості.