Творчі звіти Скадовського району розпочато!

15 лютого 2019 року звітував Улянівський СБК (директор Яна Кантієва). Зустріли оглядову комісію літературно-музичною композицією «Велична Херсонщина». Учасники гуртка художнє слово Улянівського СБК ознайомили усіх присутніх з багатою історією, самобутньою духовною культурою, талановитими людьми та майстрами народно-прикладного мистецтва сіл Улянівки та Андріївки.

В звітному концерті понад 40 аматорів сцени представили 13 художніх номерів. Домінували хореографічний, вокальний, театральний жанри. Всі колективи гарно костюмовані.

Того ж дня, звітували аматори Шевченківського сільського будинку культури (директор Світлана Баранюк) та Петрівського сільського клубу (завідувач Жанна Середняк).

В глядацькій залі Шевченківського СБК була представлена виставка робіт художника Леоніда Мороза та вишивальниць.

10 номерів програми концерту під назвою «Таврійська родина». В концерті прийняло участь понад 20 учасників, змістовно висвітлили колоритну програму концерту. Переважно домінували вокальний та хореографічний жанри.

Концерт став підведенням підсумків згуртованої роботи учасників художньої самодіяльності та культпрацівників, особливо керівника художнього Олександра Коки та директора Шевченківського СБК Світлани Баранюк.

А о 19.00 годині 15 лютого 2019 року в теплій затишній залі звітувала творча родина аматорів Широківського сільського будинку культури (директор Олександр Бугаєнко). Концерт був насиченим і різножанровим, в якому прийняло участь понад 30 аматорів СБК.

Під час заходу свої кращі напрацювання представив вокальний гурт «Гарячі серця», вокальний ансамбль «Джерельце» (кер. Олександр Бугаєнко), вокальний гурт «Водограй» (кер. Дарина Ходос), солісти-вокалісти голова сільської ради Ігор Куліш, Анастасія Краєвська (кер. Олександр Бугаєнко).

Свої сценічні таланти в повній мірі продемонстрували дитячі хореографічні колективи «Ромашка», «Дівочі викрутаси» та «Козачата» (кер. Людмила Бугаєнко), які своїми виступами подарували насолоду односельцям.

Майстерність яскраво костюмованих творчих колективів Широківського СБК, професійно вистроєна програма концерту «Херсонщина вражає…» – вдало відобразила найкращі куточки Таврійського краю, показала професійну роботу режисерів та тісну співпрацю культпрацівників закладу з органами місцевого самоврядування.