«Вдячні за гідність! Вдячні за свободу! Вдячні за майбутнє!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису    Фото без опису                   «Розпочався майдан, з невеличкого посту  у соціальній мережі, написаного 21 листопада 2013 року близько 20 години.

19 слів, вкинутих в Інтернет, спричинили наймасовіші у людській історії акції мирного ненасильницького спротиву, коли небайдужі до долі України громадяни вийшли на Майдан Незалежності у Києві на знак протесту проти відмови уряду підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Пройшло шість років, шість тяжких років, які змінили Україну, які змінили кожну думаючу, свідому людину…»

20 лютого 2020 року на центральній площі міста Скадовщина вшанувала Героїв Небесної Сотні.

Фото без опису Фото без опису На мітингу за загиблими жертв Майдану були присутні очільники  влади та органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, трудові колективи, молодь, представники громадських об’єднань.

До громади звернулися: голова Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня, заступник міського голови Андрій Казберук та депутат Херсонської обласної ради, сотник Скадовської самооборони і голова ради Майдану Володимир Куріков.

Пісні народженні на майдані виконали солісти-вокалісти Олександр Бугаєнко, Заслужений працівник культури України Степан Ковальчук, Діана Асанова, народний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук, Михайлівський СБК) та вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська). Хореографічну постановку виконали учасники театру-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара)

Молебень за загиблими на майдані провели представники духовенства різних конфесій Скадовського району.

Мітинг-реквієм завершився покладанням лампадок та квітів до меморіального знаку Героям Небесної Сотні.

Фото без опису     Фото без опису