Звітні концерти тривають!

15 лютого 2018 року звітували аматори Шевченківського сільського будинку культури (директор Світлана Баранюк) та Петрівського сільського клубу (завідувач Ольга Бабенко).

В глядацькій залі Шевченківського СБК була представлена виставка робіт  дитячого об’єднання народної творчості (кер. Олена Дегтяр), а саме роботи зі шкірою, пап’є-маше та виставка робіт художника Леоніда Мороза.

22 номери програми концерту під назвою «Чотири пори року» — вдало розкрили всі свята та заходи, що відбуваються протягом року. В концерті прийняло участь понад 27 учасників, змістовно висвітлили колоритну програму концерту. Переважно домінували вокальний, хореографічний та театральний жанри.

Концерт став підведенням підсумків згуртованої роботи учасників художньої самодіяльності та культпрацівників, особливо керівника художнього Олександра Коки та директора Шевченківського СБК Світлани Баранюк.

16 лютого 2018 року звітував Улянівський СБК (директор Яна Кантієва). Зустріли оглядову комісію флеш-мобом дитячого танцювального колективу «Серпантин» (Улянівський СБК) та «Світанок» (Андріївський СК). Після чого, цікавим театралізованим виступом познайомили з різноманітною виставкою майстрів народно-прикладного мистецтва Улянівки та Андріївки у бібліотечній залі.

В звітному концерті понад 30 аматорів сцени представили 21 художній номер. Домінували хореографічний, вокальний, театральний жанри. Всі колективи гарно костюмовані.

Того ж дня, 16.02.2018 року, в теплій затишній залі звітувала творча родина аматорів Широківського сільського будинку культури (директор Олександр Бугаєнко). Концерт був насиченим і різножанровим, в якому прийняло участь понад 30 аматорів СБК.

Під час заходу свої кращі напрацювання представив вокальний ансамбль «Росинка» та солісти студії естрадної пісні «Обрій»  Людмила Бугаєнко, Дарина Ходос, Анастасія Краєвська (кер. Олександр Бугаєнко).

Свої сценічні таланти в повній мірі продемонстрував дитячий хореографічний колектив «Ромашка» (кер. Людмила Бугаєнко), який своїми виступами подарував насолоду односельцям.

Майстерність яскраво костюмованих творчих колективів Широківського СБК, професійно вистроєна програма концерту – показала тісну співпрацю культпрацівників закладу з органами місцевого самоврядування, насамперед з головою Широківської сільської ради Ігорем Кулішом, який прийняв активну участь у заході.

19 лютого 2018 року в Новомиколаївському сільському будинку культури (директор Степан Ковальчук) відбувся звітний концерт.

Перше відділення концерту відкрила вистава новоствореного лялькового театру «Рукавичка» (кер. Світлана Рудь).

У фойє розгорнулася виставка народно-прикладного мистецтва, де представлені роби в різноманітних техніках виконання.

В 16 номерах концерту прийняли участь понад 50 чоловік: учасники театру мініатюр «Шосте почуття», ансамбль гітаристів «Золоті струни» (кер. Іван Турянський), танцювальний колектив «Нова-денс» (керівник Валентина Хмара), народний чоловічий квартет «Любисток» (кер. Степан Пашковський), зразковий хореографічний колектив «Каприз» (кер. Наталя Пушкова) та переможниця районного конкурсу читців Ганна Гапула (кер. Наталя Шевчук).

Концертна програма наповнена неймовірними виступами самодіяльних артистів, яскраво прикрашена сцена — подарували всім глядачам незабутні спогади та святковий настрій.