Міжнародний день захисту дітей

Щорічно 1 червня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей чудовий день є не тільки святом для самих дітлахів, він ще й нагадує нам, дорослим, про необхідність їх захисту. Адже саме в дітях продовження роду людського, здійснення наших мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям. Також у День захисту дітей проводять різні благодійні концерти, а зібрані на них кошти передаються на допомогу нужденним дітям.

Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища дружнього по відношенню до дітей у всьому світі шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі.

Так, 1 червня службою у справах дітей районної державної адміністрації для категорійних дітей було організовано відвідування феєричного та незабутнього шоу з дельфінами у Скадовському дельфінарії «Акварель». Діти з величезним задоволенням та захопленням дивилися, як дельфіни відтворювали у воді все цікавіші та запалюючі номера. Кожен їх трюк – справжній витвір мистецтва, який усі присутні спостерігали затамувавши подих. Для кожної дитини це було незабутнє дійство, адже саме у такі хвилини, дивлячись на їх усмішки, розумієш, що вони, як ніхто, заслуговують на те, щоб у їх житті було як найбільше таких щасливих моментів.

Також на дітей чекали солодкі сюрпризи, які надійшли від Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, що дуже порадувало малечу.

Таким чином Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Окремо слова вдячності хочемо висловити директору Скадовського дельфінарію «Акварель» Шурепову Олексію Андрійовичу за можливість відвідати категорійним дітям чудовий та незабутній захід.