Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародний день захисту дітей

Фото без опису     Фото без описуЩорічно 1 червня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей чудовий день є не тільки святом для самих дітлахів, він ще й нагадує нам, дорослим, про необхідність їх захисту. Адже саме в дітях продовження роду людського, здійснення наших мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та щасливими, прославляли свої родини і рідний край. 

У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям. Також у День захисту дітей проводять різні благодійні концерти, а зібрані на них кошти передаються на допомогу нужденним дітям.

Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища дружнього по відношенню до дітей у всьому світі шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі.

Так, 1 червня службою у справах дітей районної державної адміністрації для категорійних дітей було організовано відвідування феєричного та незабутнього шоу з дельфінами у Скадовському дельфінарії «Акварель». Діти з величезним задоволенням та захопленням дивилися, як дельфіни відтворювали у воді все цікавіші та запалюючі номера. Кожен їх трюк – справжній витвір мистецтва, який усі присутні спостерігали затамувавши подих. Для кожної дитини це було незабутнє дійство, адже саме у такі хвилини, дивлячись на їх усмішки, розумієш, що вони, як ніхто, заслуговують на те, щоб у їх житті було як найбільше таких щасливих моментів.

Також на дітей чекали солодкі сюрпризи, які надійшли від Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, що дуже порадувало малечу.

Таким чином Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Окремо слова вдячності хочемо висловити директору Скадовського дельфінарію «Акварель» Шурепову Олексію Андрійовичу за можливість відвідати категорійним дітям чудовий та незабутній захід.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора