«Великдень єднає громаду»

09 квітня 2018 року в фойє Скадовського районного будинку культури відбулась культурно-мистецька Великодня  акція «Великдень єднає громаду». Усі гості та мешканці міста мали змогу прикрасити писанками  «арку бажань» на центральній площі міста, а під час заходу — помилуватися писанками, крашанками, шкрябанками, скуштувати Паску та пасхальне яйце і на сам перед – поспілкуватися.

Кожен дошкільний заклад міста презентував свою власну виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва та гастрономічні витвори кулінарії.

Вперше на Скадовщині презентовано три велетенські писанки з пінопласту зроблені декоратором районного будинку культури Тетяною Толкач. Також презентовано 100 яєць розміром 22 см, які гарно декорували та розмалювали усі загальноосвітні та дошкільні заклади міста, художня студія Скадовської ДШМ (кер. Катерина Зінченко) та Скадовська ЦБС.

Святковий, піднесений настрій дарували творчі колективи клубних закладів Скадовського району: народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовська ДШМ) та жіночий вокальний ансамбль «Журавка» (кер. Надія Скурихіна, Приморський СБК).

Бажаємо Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує Вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа. Бажаємо усім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих справах! Христос воскрес!