Біль, що не має кордонів
Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля вже 31 рік сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті надруковано повідомлення про те, що державною комісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.
У цей день, 14 грудня 2017 року, керівники району, організацій, установ, представники районної організації "Союз Чорнобиль України" вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС на урочистому заході, який проходив у маленькій залі районного будинку культури.
Заступник голови районної державної адміністрації, Надія Сєркова, у своєму виступі зазначила: «У цей день ми віддаємо шану тим людям, котрі ціною власного здоров’я й життя захистили нас й увесь світ від наслідків Чорнобильського лиха. Низько схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь та вклоняємося тим, хто з честю виконав свій обов’язок». Шістьох ліквідаторів відзначено Подяками, Почесними грамотами, квітами, цінними подарунками, грошовою допомогою.
Зі спогадами виступив учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії Шаповалов Микола Іванович.
Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя, захищаючи нашу голубу планету від страшного атомного лиха.
Силами працівників районного будинку культури, для присутніх на цьому заході, було організовано концерт.
Сьогодні Президент України – Петро Порошенко, Уряд, місцеві органи влади своїм обов’язком вбачають дбати про тих, чиї долі понівечив Чорнобильський смерч, та закликають всіх керівників установ, підприємств, організацій, благодійників, меценатів та інших небайдужих людей огорнути всебічною увагою і турботою постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.