Скадовське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування

10 Лютого, 2022 р., 10:56
     Ожеледиця – це тонкий шар льоду на поверхні землі, що утворюється після відлиги або дощу в результаті похолодання, а також замерзання мокрого снігу і крапель дощу. Вона з'являється на покритті у вигляді гладкої склоподібної плівки або у вигляді матової білої шорсткої кірки. Ожеледиця змушує бути уважними не лише водіїв, а й пішоходів, адже ризик травмування, коли під ногами слизько, є надто високим.

30 Грудня, 2021 р., 13:58
         Щоденно через засоби масової інформації нам доводять інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) та аварії, які трапляються на дорогах. Основна причина виникнення аварій є порушення водіями правил дорожнього руху та правил технічної  експлуатації транспортних засобів.

09 Грудня, 2021 р., 13:56
         З початку впровадження в Україні електронних лікарняних їх вигляд набув суттєвих змін – збільшився доступний для перегляду обсяг інформації, з’явились додаткові позначки і змінились різновиди статусів. А розмір унікального номеру е-лікарняного, який раніше складався з 12 знаків, не лише збільшився до 19, починаючи з жовтня, але й продовжує рости.

25 Листопада, 2021 р., 11:59
      Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.

21 Жовтня, 2021 р., 15:35
         Основними завданнями профілактики травматизму є пропаганда безпечних умов праці, інформування працівників про їхні права й обов'язки в галузі охорони праці, поширення позитивного досвіду щодо створення здорових і безпечних умов праці на конкретних робочих місцях, профілактика аварій, виробничого травматизму і професійних захворювань, інформування про прийняті нормативно - правові акти з охорони праці, засоби колективного та індивідуального захисту, порядок їх використання та надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки у разі виникнення аварії.

09 Вересня, 2021 р., 16:52
      Упродовж останніх днів в Україні постійно зростає число нових випадків COVID-19, наближається період значного збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19.

16 Серпня, 2021 р., 15:49
     Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

12 Липня, 2021 р., 14:35
       Скадовське відділення  управління Фонду соціального страхування України в Херсонській області  нагадує про необхідність проведення на кожному підприємстві, в установі та організації (далі - підприємства) обов'язкових заходів - щорічного проходження навчання з правил безпечної експлуатації  електроустановок споживачів (нормативно – правовий акт з охорони праці   Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничного нагляду ДНАОП 0.00-1.21-98  зі змінами відповідно наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №7 від 11.01 2017 року) інженерами,  головними спеціалістами, відповідальними за стан електробезпеки та кожним  електротехнічним працівником (відповідної групи допуску з електробезпеки). Керівники  підприємств зобов’язані обов'язково проводити  на підприємствах вимірювання опору ізоляції електромереж, устаткування та ін.

02 Липня, 2021 р., 16:14
   Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.