Публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації Покутньої С.О за 2020 рік

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

30 березня 2021 року відбудеться публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації СВІТЛАНИ ПОКУТНЬОЇ за 2020 рік.

Під час звіту буде презентовано про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, інші питання щодо діяльності Скадовської районної державної адміністрації у 2020 році.

Регламент заходу:

10.00 – 11.00 – презентація публічного звіту;

11.00 – 11.45 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів, керівників підприємств, установ та організацій.

Місце проведення: зал засідань Скадвоської районної державної адміністрації (вул. Олександрівська, 34, м. Скадовськ)

Відповідальний структурний підрозділ: відділ економіки, туризму, агропромислового розвитку Скадовської районної державної адміністрації державної адміністрації

Контактна особа: Олена Вікторівна Грачова, головний спеціаліст відділу економіки, туризму, агропромислового розвитку Скадовської районної державної адміністрації державної адміністрації, тел. 05537- 52346.

Інформацію про учасників просимо надати до 9 год.00 хв. 30 березня 2021 року на електронну адресу: skadovsk-econ@ukr.net

Публічний звіт

голови  Скадовської  районної

державної  адміністрації

Покутньої С.О.

за 2020 рік

1. Інформація про результати роботи

районної державної адміністрації

Упродовж 2020 року усі сили районної державної адміністрації спрямовувались на ефективне, результативне та неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, а також програми економічного і соціального розвитку Скадовського району.

Розглядаючи результати соціально-економічного розвитку району за підсумками 2020 року, варто відмітити, що підгрунтям для його забезпечення стало формування дієвої управлінської команди; забезпечення відкритості та прозорості місцевої влади; створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій; забезпечення оперативності у вирішенні нагальних, поточних та проблемних питань.

2. Аналіз діяльності районної державної адміністрації

Економіка, інвестиційна діяльність та туризм

Протягом 2020 року першочергову увагу у роботі структурних підрозділів районної державної адміністрації та інших місцевих органів виконавчої влади було зосереджено на підвищенні ефективності виконання завдань, передбачених програмою економічного, соціального та культурного розвитку Скадовського району на 2020 рік.

У 2020 році відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації забезпечувалася реалізація державної політики у сфері економічного і соціального розвитку району, регіональної політики, у галузі туризму, у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень та реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та надання адміністративних послуг.

Протягом року тричі проводилось звітування про виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Скадовського району, а саме за підсумками першого кварталу, першого півріччя та 9 місяців 2020 року.

За результатами моніторингу, протягом 2020 року у населених пунктах району функціонувало 58 об’єктів з надання платних послуг: перукарні, пральні, готелі, швейні майстерні та майстерні з ремонту взуття, електроапаратури та автотранспорту. На території району функціонують 7 ринків на 1729 торгових місць. У звітному періоді забезпечено зростання основних показників у промисловому комплексі району.

Так, впродовж січня-грудня 2020 року підприємствами району реалізовано продукції на суму 650273,8 тис. грн.

У 2020 року продовжено виконання роботи щодо покращення інвестиційної привабливості району з метою залучення коштів потенційних інвесторів у розвиток основних галузей економіки.

З метою забезпечення подальшого залучення інвестицій у розвиток району оновлено та направлено до обласної державної адміністрації інформаційні анкети земельних ділянок на яких можливе здійснення інвестиційної діяльності, які розміщені на офіційному сайті обласної та районної державних адміністрацій.

На виконання Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» «Про адміністративні послуги» працівниками відділу надавалися адміністративні послуги.

Продовження звіту дивіться за посиланням: