Проведення комплексної навчальної програми «Академія громадянина для кримчан у Херсоні»

В рамках реалізації в Херсонській області програми «Підзвітна та відповідальна політика» (U-RAP) яка фінансується Агенцією США з Міжнародного розвитку, повідомляємо, що в м.Херсон буде проведено комплексну навчальну програму «Академія громадянина для кримчан у Херсоні». Академія є частиною програми U-RAP та реалізується в Херсонській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua).

Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим які проживають у Херсонській області та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники отримають знання з наступних тем:

- Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;

-  Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;

-  Дієві інструменти запобігання корупції;

-  Розуміння своїх прав;

-  Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;

-  Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Найбільш активні учасники будуть рекомендовані до участі в програмах стажування Міжнародного республіканського інституту за кордоном та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в м.Київ. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія - 22-24 листопада, ІІ сесія - 7-8 грудня, ІІІ сесія - 13-15 грудня. Міжнародний республіканський інститут забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Херсонської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м.Херсон.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-khersoni.

У разі виникнення питань просимо звертатися за тел.: (067)323-58-26 (Юрій Селиверстов) або  ел.поштою: yseliverstov@iri.org .