Херсонська область

Інформує Скадовське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування

30 Липня, 2021 р., 15:47
    В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

23 Липня, 2021 р., 14:57
         Відповідно до частини третьої  статті 42  Закону України  «Про загальнообов´язкове державне  соціальне страхування» Фонд фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу, у тому числі на санаторно – курортне лікування, якщо цю потребу визначено висновками  медико – соціальної експертної комісії  та індивідуальною програмою реабілітації особи  з інвалідністю (у разі її складення).

16 Липня, 2021 р., 15:43
Станом на 01.07.2021 року на обліку у Скадовському відділенні знаходиться 4 152 страхувальника з яких: юридичних осіб – 1466, фізичних осіб – 2650 та 36 членів фермерських господарств.
25 Червня, 2021 р., 11:50
 Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.
17 Червня, 2021 р., 12:05

11 Червня, 2021 р., 13:48
     Кабінет Міністрів України виділив 400 мільйонів гривень фінансової підтримки для здійснення Фондом соціального страхування України виплат за листками непрацездатності.