Інформує Скадовське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування

23 Лютого, 2022 р., 16:29
   10 лютого 2022 року,  комісією відділу освіти Скадовської міської ради, за участю  страхового експерта з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Херсонській області, були  підведені підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022.

17 Лютого, 2022 р., 17:17
       Як відомо, з 1 жовтня 2021 року країна повністю перейшла на електронні лікарняні. Оформлення всіх лікарняних тепер відбувається виключно з внесенням даних в електронну систему охорони здоров'я. Разом із цим, у зв’язку із новизною цієї електронної системи почали виникати проблеми і питання щодо процедури проходження, отримання, оформлення електронних лікарняних.

25 Січня, 2022 р., 16:21
       За підтримки Державної служби України з питань праці ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022 присвячений Дню охорони праці в Україні.

19 Січня, 2022 р., 16:51
     Фондом соціального страхування України практично повністю погашено заборгованість з виплати допоміг по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.

13 Січня, 2022 р., 11:13
     Вживання працівниками алкоголю дуже часто є причиною нещасних випадків, у тому числі й тяжких. Навіть невеликі дози алкоголю згубно діють на центральну нервову систему. Під впливом малих доз алкоголю, які не викликають помітного сп'яніння, зменшується швидкість рухових реакцій людини, знижується працездатність, прискорюється стомлюваність.

06 Січня, 2022 р., 11:53
      В особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

22 Грудня, 2021 р., 16:51
   З 1 грудня  було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.

15 Грудня, 2021 р., 16:14
     Щодо визначення страхового стажу для розрахунку суми допомоги за лікарняним

15 Грудня, 2021 р., 16:14
     Щодо визначення страхового стажу для розрахунку суми допомоги за лікарняним
02 Грудня, 2021 р., 16:20
       Відзначення  03 грудня 2021року Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед ними, потребу захисту та підтримки. Люди з інвалідністю – це не просто категорія людей.