Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика травматизму по Скадовському району.

         На виконання завдань, покладених на Фонд соціального страхування України по проведенню профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відповідно до затверджених планів робіт, страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення Фонду за 12 місяців  2017 року  організовано і проведено 45 нарад, 15 круглих столів та 6 семінарів на підприємствах – страхувальників. Проведено 9 планових та  6 позапланових перевірок стану охорони праці підприємств, установ та організацій. Подання про усунення виявлених 198 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці винесено 15 власникам підприємств.

     З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці протягом 2017 року надано страхувальникам 253 консультації з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Службам охорони праці  та відповідальним особам за охорону праці  на  61 підприємстві району надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 301 комплексного і профілактичного заходу з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 718 нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді.

    Найактуальнішим питанням  в системі  охорони праці та промислової безпеки у районі є посилення відповідальності власників підприємств, установ і організацій за невиконання вимог безпеки виробництва, несвоєчасне визначення виробничих ризиків та несвоєчасне вжиття  запобіжних заходів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора