Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Спеціаліст сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Скадовськ, вул. Маріїнська 78) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста сектору прийому заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Основні посадові обов’язки:

      1.Організовує впровадження в роботі Управління комп'ютерних технологій: встановлення комп'ютерного обладнання,  запровадження комп'ютерних програм статистичної звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп'ютерної мережі, підключення до корпоративної мережі по виділеному захищеному каналу, встановлення в Управлінні спеціального комп'ютерного обладнання тощо, та забезпечує здійснення відповідного моніторингу.

       2.Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць спеціалістів Управління.

   3.Забезпечує введення в експлуатацію, встановлення, обслуговування комп'ютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в Управлінні.

        4.Організовує проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення.

     5.Здійснює обслуговування та моніторинг працездатності програмного забезпечення та мережного обладнання комп'ютерної мережі. 

        6.Надає консультативну допомогу спеціалістам Управління з питань роботи та використання комп'ютерного обладнання і програмного забезпечення.

   7.Забезпечує моніторинг введення в експлуатацію та організовує обслуговування комп'ютерної мережі, поточне адміністрування мережного обладнання локальної комп'ютерної мережі та серверів комп'ютерної мережі.

        8.Забезпечує доступ користувачів до внутрішніх інформаційних ресурсів.

        9.Забезпечує виявлення і попередження недоліків у роботі спеціалістів Управління під час використання комп'ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення.

        10.Забезпечує контроль по базовій настройці системного програмного забезпечення комп’ютерів на кожному робочому місці працівників управління.

        11.Забезпечує роботу програмного комплексу АСОПД/КОМТЕХ.

        12.Здійснює отримання бази особових рахунків та оновлень складових ПК АСОПД/КОМТЕХ, їх встановлення та ознайомлення працівників управління з ними.

        13.Здійснює зберігання ПК АСОПД/КОМТЕХ та ПК “Житлові субсидії” та його копій.

        14.Вносить зміни до настройки системи при встановленні нового програмного обладнання.

        15.Надає інформацію юридичним та фізичним особам з інформаційно - пошукової системи ПК АСОПД/КОМТЕХ за дозволом начальника управління.

        16.Щотижнево здійснює зняття електронних особових справ отримувачів допомог в АСОПД/КОМТЕХ та передачу їх до центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

        17.Установлює нові версії ПК “Житлові субсидії” та проводить навчання спеціалістів управління з приводу змін до ПК “Житлові субсидії”.

        18.Здійснює обслуговування ПК “Житлові субсидії”, заповнює систему тарифів та своєчасно оновлює її.

        19.За необхідністю формує запити до організацій надавачів житлово-комунальних послуг та до Державної фіскальної служби з метою отримання даних необхідних для призначення субсидії.

        20.Щомісяця формує списки і файли “Готівка”.

        21.Щомісяця формує файли-списки (основні та додаткові) по призначеним субсидіям на житлово-комунальні послуги.

        22.Здійснює перерахунки призначених субсидій в разі змін тарифів на житлово-комунальні послуги.

        23.Щомісяця надає бази отримувачів всіх видів соціальних виплат до Міністерства фінансів України, центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат та інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України.

        24.Надає консультації з приводу електронного обміну підприємствам та організаціям, що надають житлово-комунальні послуги.

        25.За необхідністю або за запитом формує списки отримувачів допомог та житлових субсидій.

       26.Щоденно проводить моніторинг бази внутрішньо переміщених осіб.

       27.За зверненнями вимушено переміщених осіб обліковує та видає довідку про взяття на облік.

       28.Здійснює перевірки подвійних виплат за інформацією центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

       29.Щоденно перевіряє за допомогою Інтернет ресурсу надходження звернень за призначенням субсидії та з приводу обліку внутрішньо переміщених осіб.

       30.Виконує інші функції, що відносяться до його компетенції.

       31.Зобов’язаний дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку.

       Умови оплати праці: відповідно до Закону України «Про державну службу»  № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році».

       Безстрокове призначення на посаду.

       Вимоги до професійної компетентності кандидатів.

       Освіта: вища технічна освіта  (молодший бакалавр або бакалавр).

       Досвід роботи: не обов’язковий.

       Вільне володіння державною мовою.

       Знання законодавства: Конституція України; Закон України «Про державну службу»; Закон України «Про запобігання корупції»; Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»; Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»; Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»; Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; Сімейний Кодекс України;  постанова КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами); постанова КМУ «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами); постанова КМУ «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо-переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»; постанова КМУ «Про облік внутрішньо переміщених осіб»; акти законодавства, що стосуються державної служби, діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної; адміністрації, Укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України; інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток суспільних відносин у сфері соціального захисту населення.

        Професійні знання: актів законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються державної служби, діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу грошових виплат і компенсацій; інших актів законодавства з питань призначення всіх видів державних соціальних допомог;  основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби; досвід роботи за напрямком діяльності економічна кібернетика, комп’ютерні технології.

        Технічні вміння: використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. 

        Особистісні якості: вміння працювати з інформацією; здатність працювати в декількох проектах одночасно; орієнтація на досягнення кінцевих результатів; вміння вирішувати комплексні завдання; вміння ефективно використовувати ресурси; вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати; психоемоційні навики при  спілкуванні  з людьми; відповідальність і пунктуальність; системність і самостійність в роботі; уважність до деталей; наполегливість; креативність та ініціативність; орієнтація на саморозвиток; орієнтація на самообслуговування; вміння працювати в стресових ситуаціях.

        Документи, що подаються: 1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5.Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6.Заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства(кандидата на посаду).

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

       Документи приймаються з дня опублікування оголошення на сайті Нацдержслужби ( з 28 серпня 2019 по 26 вересня 2019 року).

Конкурс буде проведено 03 жовтня 2019 року о 14.00  за адресою м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78.

       Додаткова інформація з питань проведення конкурсу  надається у відділі організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за телефоном: (05537) 5-24-75,  upszn-6511@ukr.net.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора