Скадовська Районна

Телефон: (0552) 5-25-48

Керівник: Маркіна Лариса Олександрівна

Адміністратор: Гребенюк Олена Олександрівна

Графік прийому громадян без перерви на обід:

понеділок – середа, п’ятниця – з 08:00 до 15:00

четвер – з 08:00 до 20:00 (з 17:00 до 20:00 за попереднім записом)

субота, неділя – вихідні

Центр надання адміністративних послуг розпочав роботу у січні 2014 року. Цей проект був реалізований Скадовською районною державною адміністрацією за ініціативою голови. Створення Центру стало логічним етапом процесу запровадження нової філософії відносин між владою і мешканцями району.

Згідно із Положенням, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації, Центр є робочим органом районної державної адміністрації, який об’єднує представників суб’єктів надання адміністративних послуг та адміністраторів для забезпечення взаємодії при наданні адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг – клієнтоорієнтована система надання адміністративних послуг

Єдиний простір;

Ввічливість;

Зрозумілі процедури;

Стисло визначені та чіткі терміни;

Комфортні умови для клієнтів;

Надання усіх адміністративних послуг в одному приміщенні;

Єдиний алгоритм оформлення документів;

Забезпечення сприятливих умов в обслуговуванні;

Система оцінювання та моніторинг якості обслуговування клієнтів.

Неможливість зловживань;

Максимальна результативність.

Анкета: https://rada.info/upload/users_files/04060134/c2c614d8ed15ba75b19563c9f2334844.doc

Шановні громадяни, для вивчення Вашої думки щодо якості адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП, просимо взяти участь в опитуванні.

Метою опитування є вивчення поточного стану надання адміністративних послуг через ЦНАП. Результати опитування будуть використані для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання адміністративних послуг.

Опитування проводиться лише за Вашою добровільною згодою і є анонімним.