Про тимчасове  припинення онлайн-запису до ЦНАПу

У зв’язку з відсутністю спеціалістів у Центрі надання адміністративних послуг Скадовської районної державної адміністрації тимчасово призупинено онлайн-запис на електронну чергу для подачі документів на отримання різних видів послуг. Але за бажанням, Ви маєте право звернутися до Центрів надання адміністративних послуг Скадовської міської ради та Новомиколаївської сільської ради.

Про відновлення запису до ЦНАПу Скадовської районної державної адміністрації буде повідомлено додатково.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Скадовської районної державної адміністрації

Адреса: вул. Олександрівська, 34  м. Скадовськ, Херсонська обл., 75700

Електронна пошта: cnap_skadrda@ukr.net

Телефон:

Керівник:

Адміністратор:

Графік прийому громадян без перерви на обід:

понеділок – середа, п’ятниця – з 08:00 до 15:00

четвер – з 08:00 до 20:00 (з 17:00 до 20:00 за попереднім записом)

субота, неділя – вихідні

Центр надання адміністративних послуг розпочав роботу у січні 2014 року. Цей проект був реалізований Скадовською районною державною адміністрацією за ініціативою голови. Створення Центру стало логічним етапом процесу запровадження нової філософії відносин між владою і мешканцями району.

Згідно із Положенням, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації, Центр є робочим органом районної державної адміністрації, який об’єднує представників суб’єктів надання адміністративних послуг та адміністраторів для забезпечення взаємодії при наданні адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг – клієнтоорієнтована система надання адміністративних послуг

Єдиний простір;

Ввічливість;

Зрозумілі процедури;

Стисло визначені та чіткі терміни;

Комфортні умови для клієнтів;

Надання усіх адміністративних послуг в одному приміщенні;

Єдиний алгоритм оформлення документів;

Забезпечення сприятливих умов в обслуговуванні;

Система оцінювання та моніторинг якості обслуговування клієнтів.

Неможливість зловживань;

Максимальна результативність.

Анкета: https://rada.info/upload/users_files/04060134/c2c614d8ed15ba75b19563c9f2334844.doc

Шановні громадяни, для вивчення Вашої думки щодо якості адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП, просимо взяти участь в опитуванні.

Метою опитування є вивчення поточного стану надання адміністративних послуг через ЦНАП. Результати опитування будуть використані для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання адміністративних послуг.

Опитування проводиться лише за Вашою добровільною згодою і є анонімним.