Про міжнародну програму «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment)

В Україні виконується міжнародна програма «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment). Програма допомагає шести країнам Східного партнерства зберегти свій природний капітал і підвищити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля.
«EU4Environment» фінансується ЄС та реалізується консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий банк.
Реалізація програми «EU4Environment» сприяє виконанню «Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки», що розроблена відповідно до Цілей сталого розвитку України до 2030 року, затверджених Указом Президента України від 30 вересня 2019 р. № 722.
Програма розрахована на малі та середні виробничі підприємства та передбачає підтримку для отримання ними пакету послуг, який включає:
-розробку заходів з підвищення ефективності використання ресурсів

зменшуючи при цьому відходи, викиди та стоки;
-тренінг за РЕЧВ-тематикою для персоналу та набуття нових знань;
-отримання міжнародного сертифікату та промоматеріалу

Інформуємо, що 25 лютого з 11:00-13:00 відбудеться онлайн-захід «Презентація компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання» програми «EU4Environment». На заході учасники отримають інформацію про міжнародну програму; про компонент, який виконується в Україні та його переваги для національних виробничих підприємств; про досягнуті результати провадження компоненту, що стосується циркулярної економіки. Посилання для реєстрації https://forms.gle/QA7Yx1K5cj2R4r457. Проєкт програми додається.
Контактна особа: координатор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва у Південному регіоні Надія Шмиголь (тел. +380 50 060-59-09, E-mail: n.shmygol@recpc.org