Скадовчани урочисто відкрили головну ялинку Херсонської області

Зовсім скоро ми перегорнемо останній листок календаря року що спливає… до нас іде рік новий. І маємо надію, що він принесе нам добро, мир і достаток, увійде до наших осель добрим і радісним, принесе злагоду кожній  родині, а також натхнення на нові вагомі здобутки заради процвітання нашої держави, ім’я якій –Україна. А північ і південь, і захід і схід, разом зустрінуть Новий ми, рік!

20 грудня 2018 року на центральній площі міста Херсона творчі колективи Скадовського районного будинку культури та ЦДЮТ, а саме: народний ансамбль народної пісні «Радість» РБК, кер. Л. Фабрикова, народний вокальний ансамбль «Лебідка» РБК, кер. В. Долгополова, вокальний ансамбль «Берегиня» РБК, кер. Р. Стебловська, солісти-вокалісти Інна Верещак Тетяна Богданова Влада Слюсар, Надія Пендак, Аня Ракша,  зразкова вокальна студія «Всі разом» РБК, кер. Ю. Луканов, Кристіна Ходжаєва  та вокальний ансамбль «Юність», кер. Н.Носаль — представили на розсуд Херсонців та гостей міста колоритну, новорічно-Різдвяну програму святкового відкриття головної ялинки Херсонщини.

Засвітили вогники на головній ялинці таврійського краю ангели разом зі Святим Миколаєм. В передчутті магічності новорічного свята, віри в найпотаємніше, у знайомій суміші ароматів мандаринової цедри та ялинкового гілля — створили незабутні враження, подарувавши граний настрій присутнім.

З Новорічними та різдвяними святами, Херсонці! Миру, любові та злагоди!