Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області повідомляє:

Пенсійний фонд розвиває дистанційні форми обслуговування громадян Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з основних завдань органів Пенсійного фонду України. Важливу роль у цьому процесі відіграє   Веб-портал Пенсійного фонду України. На сьогодні даний веб-ресурс надає широкий спектр можливостей тим громадянам,  які пройшли процедуру реєстрації.
Зокрема, дозволяє особі  отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок, та про періоди зарахування страхового стажу. Тим самим громадяни має змогу  контролювати  в режимі он-лайн з мінімальною витратою часу дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати виписку з пенсійної справи та вирішувати інші нагальні питання.
Послуги, які надає Веб-портал, також є актуальними для людей з особливими потребами та людей похилого віку, оскільки ряд питань вирішуються дистанційно не виходячи з дому.
Більш того, у 2018 році заплановано розширення функціоналу робочого кабінету, зокрема через надання доступу до інформації про здійснення пенсійних виплат, автоматичного розрахунку прогнозного розміру пенсії за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб, та самостійно внесеними даними трудової книжки («Пенсійний калькулятор»).
До речі, переваги Веб-порталу вже можуть оцінити більше 55 тис. зареєстрованих жителів Херсонської області, з яких понад 2 тисячі мешканців Скадовського району..
Шановні громадяни, головне управління Пенсійного фонду в Херсонській області запрошує всіх бажаючих приєднатися до зазначеного безкоштовного сервісу, який знаходиться за адресою – http://portal.pfu.gov.ua. Спеціалісти Фонду завжди готові надати  кожному кваліфіковану та всебічну допомогу стосовно реєстрації та використання даного інформаційного ресурсу.
З питань реєстрації кожен бажаючий мешканець Скадовського району особисто може звернутися до фахівців за адресою: м. Скадовськ вул. Олександрівська 32 (1 поверх) каб №4, або отримати консультацію за телефоном (05537) 5 00 66.