Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Школярам - про профорієнтацію

Фото без опису    Пройшов вже місяць з початку навчального року. В умовах карантину працівникам служби зайнятості неможливо очно проводити заняття з профорієнтації в школах району. Однак питання щодо вибору професії щороку постають перед школярами-випускниками. Вирішальною обставиною при виборі професії і закладу освіти є інформаційна обізнаність майбутніх студентів. 

Фахівці з профорієнтації Скадовської районної філії ХОЦЗ вже неодноразово звертали увагу учнів та їх батьків на онлайн-платформу Державної служби зайнятості України «Моя професія: консультаційна мережа». Через дистанційне безкоштовне тестування будь яка людина може визначити власні психологічні схильності, здібності і професійні інтереси – важливі чинники для ґрунтовного вибору майбутньої професії. Наприкінці діагностики програма генерує рекомендації з докладним аналізом щодо перспектив набуття тих чи інших професій.

Для більшої уяви про ту чи іншу професію на цей час фахівцями центрів зайнятості 22 регіонів України підготовлено для учнів 227 відео презентацій про 119 сучасних, затребуваних на ринку праці професії, які розміщені на каналі  YouTube за посиланням:  https://cutt.ly/ef2Q43S.

При виборі навчального закладу рекомендуємо скористатися онлайн-ресурсом Міністерства освіти та науки України  - Єдиною електронною базою з питань освіти: https://info.edbo.gov.ua/registry/.  

Додатково можливо використання мобільного додатку «Центр професійної орієнтації». Користувачі android-пристроїв можуть безкоштовно встановити додаток «Центр профорієнтації» за посиланням https://play.google.com/store/apps/details…  або через магазин Google Play на своєму Аndroid,  для цього потрібно ввести: «центр профорієнтації», вибрати програму, натиснути «Встановити».

Правильний вибір професії значною мірою гарантує молоді ефективне використання її сил і знань.

Для отримання роз’яснень щодо проходження тестування, порад щодо вибору закладу освіти та по інших питаннях профорієнтації запрошуємо вас звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з понеділка по п’ятницю (крім четверга – день додаткової дезінфікуючої обробки приміщень) -  з 8.00 до 17.00 (в п’ятницю – до 16.00) за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А. кабінет № 8 або за телефоном (05537) 5-23-16.

Завжди раді вам допомогти!!!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора