Всеукраїнський центр з питань енергозбереження та енергоефективності надає безкоштовні консультації

В рамках безкоштовних консультацій надається експертна підтримка та інформація у сфері енергоефективності та впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема:                  - впровадження системи енергетичного менеджменту та енергомоніторингу;                          - консультація щодо механізму ECKO та залучення інвестицій;                                                           -  розміщення у відкриту базу даних потенційно привабливих об’эктів для залучення інвестицій під енергосервісні контракти.

Ви можете звернутися до Контакт-Центру Всеукраїнського центру з питань енергозбереження та енергоефективності за телефонами:
+380634193937
або надіславши електронного листа на електронну пошту:
support@energoefektivnaukraina.org.ua