Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги отримувачів соціальних допомог

До управління праці та соціального захисту населення надходять чисельні звернення громадян з приводу затримок у виплаті соціальних допомог, зокрема допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям за заявами поданими до Управління після 1 липня поточного року. Ситуація з несвоєчасним нарахуванням допомог виникла не з вини Управління і пояснюється наступним.

            З 1 липня 2020 року в порядках призначення державних соціальних допомог відбулися зміни. Проте розрахунки допомог з урахуванням нових норм стали можливими тільки з 10 вересня після отримання від Міністерства соціальної політики України   доопрацьованого програмного забезпечення та налагодження електронного обміну з Державною податковою службою та Пенсійним фондом України про доходи громадян.

            У вересні по новому законадавству допомоги призначені  по 600 заявам, які надійшли від заявників у липні та особові справи направлені до Херсонського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат для включення нарахованих сум допомог до виплатних відомостей.

             Наразі в Управлінні перебуває близько тисячі заяв прийнятих протягом липня – вересня. Для якнайшвидшого їх опрацювання вживаються всі можливі заходи. Тому просимо  отримувачів з розумінням поставитись до ситуації з затримкою виплат.

          

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора