Натхненні працею задля розквіту України

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників.

Напередодні свята, 02 листопада 2018 року в мистецькій галереї районного будинку культури відбулися урочистості для людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – працівників соціальної сфери України.

Турботу, увагу і доброзичливість працівників соціальної сфери щодня відчувають пересічні громадяни Скадовщини, з їх допомогою долають нелегкі життєві обставини, тим самим реалізуючи активну соціальну політику держави.

У вітаннях очільників влади міста та району лунали слова вдячності за їхню відповідальну і таку необхідну працю. Соціальні працівники є постійними й незмінними помічниками співпраці з органами місцевого самоврядування, які без сумніву, й надалі будуть соціальними партнерами, ефективно вирішуватимуть проблеми зайнятості населення, чесно і професійно виконуватимуть свою справу.

Найкращі працівники соціальної сфери були відзначені почесними грамотами та подяками органами місцевого самоврядування Скадовського району.

Святковий концерт неперевершеним вальсом відкрили учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов). Запальні пісні дарували талановиті дівчата Анна Ракша та Тетяна Богданова — солістки-вокалістки народної вокальної естрадної студії «Всі разом» комунального закладу «Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка» (кер. Юрій Луканов).

Низький уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.