Триває проведення онлайн вебінарів

В умовах продовження карантину фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проводять обслуговування клієнтів в дистанційному режимі.

Щотижнево фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться декілька онлайн вебінарів для безробітних осіб, що перебувають на обліку у філії.

Щоб допомогти безробітним ефективно готуватися до співбесіди і успішно її проходити нещодавно проведено вебінар «Співбесіда з роботодавцем». Під час заходу учасники отримали інформацію про типи та види співбесіди, важливі кроки підготовки до зустрічі з роботодавцем, корисні поради, як бути переконливим під час співбесіди та питання, які найчастіше задають роботодавці під час співбесід.

На постійної основі продовжується проведення вебінарів із загальних питань зайнятості та техніки пошуку роботи.

Взагалі з початку введення карантину фахівцями Скадовської філії проведено 17 онлайн вебінарів, в яких взяли участь 90 осіб. Крім того, дистанційно проведено 20 профконсультаційних та 249 профінформаційних консультацій.

Зазначені форми роботи з клієнтами триватимуть до моменту скасування карантинних вимог.