Так тримати!

Вдало розпочали 2019 рік юні спортсмени, вихованці Скадовської районної комплексної дитячо–юнацької спортивної школи та дитячо-юнацької спортивної школи Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

На Чемпіонаті Херсонської області з боксу серед юніорів, який відбувся 22-24 січня 2019 у місті Олешки комунальний позашкільний заклад «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» та дитячо-юнацьку спортивну школу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» представляли вихованці відділення боксу, учні Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чуйко Олександр, Барік Дар’я та Гаврікова Анастасія під керівництвом тренера - викладача Олійниченко С.В. За підсумками змагань спортсмени мають такі результати:

Барік Дарья ( вагова категорія 42 кг) – І місце;

Гаврікова Анастасія ( вагова категорія 54 кг) – І місце;

Чуйко Олександр ( вагова категорія 75 кг) – ІІІ місце.

За рішенням тренерського складу Барік Дар’ю, яка представляла Скадовський район на Х Чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти, молоді, юніорок та дівчат у місті Харкові (вагова категорія 42 кг), було влючено до збірної команди Херсонської області. Слід зазначити, що це були перші великі змагання для юної спортсменки. Пройшовши п’ятиденний боксерський марафон у далекому засніженому Харкові Барік Дар’я отримала чудовий результат – здобула ІІІ місце та бронзову нагороду на Чемпіонаті України з боксу.

У ІІ етапі Чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2018-2019 років, серед юнаків 2007-2008 років народження, який проходив 03 лютого у містах Генічеськ та Гола Пристань, Скадовськ представляли дві команди найменших вихованців відділення футболу під керівництвом тренерів - викладачів Меркуна О.Г., Наконечного О.Б. та Ярового С.Г. У запеклій боротьбі команда «Джарилгач-1» пройшла у ІІІ етап Чемпіонату Херсонської області.

На Чемпіонаті Херсонської області з кульової стрільби, який проходив 08 лютого 2019 року на базі стрілецького тиру Херсонського вищого училища фізичної культури, Скадовську районну комплексну дитячо–юнацьку спортивну школу представляли вихованці відділення кульової стрільби під керівництвом тренера-викладача Бєглецова Г.Д.

Як завжди Скадовські спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та показали такі результати у різних вікових категоріях:

Бєглєцова Аріна – І місце у вправі МГ-2;

Франчук Анастасія – І місце у вправі МГ-2 та ІІІ місце у вправі ГП-4;

Касьяненко Микола – І місце у вправі МГ-2 та ІІ місце у вправі ГП-4;

Чорноморець Олександр - І місце у вправі МГ-2;

Цілинко Микола – ІІ місце у вправі МГ-2;

Антропова Софія – ІІ місце у вправі МГ-2;

Кобзар Влада – ІІ місце у враві МГ-2 та І місце у вправі ГП-4;

Бєглєцов Михайло – ІІ місце у вправі МГ-2;

Міхальчевський Вадим – ІІІ місце у вправі МГ-2;

Ніколаєв Арсеній - ІІІ місце у вправі МГ-2;

Салюк Діана - ІІІ місце у вправі МГ-2;

На Чемпіонаті Херсонської області з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся 08 лютого 2019 року у місті  Херсоні вихованці відділення легкої атлетики під керівництвом тренерів-викладачів Борисенка А.Д., Соловйової Д.Д. та Кірілова С.О. за підсумками змагань отримали такі результати:

Іваненко Арсен – І місце у спортивній ходьбі на 3000м;

Ковальчук Олексій – І місце у спортивній ходьбі на 3000м;

Шешеня Олена – І місце у спортивній ходьбі на 2000м;

Алтан Саміра - ІІ місце у бігу на 1000м;

Івченко Георгій ІІ місце у бігу на 600м;

Гук Владислав – ІІ місце у спортивній ходьбі на 3000м;

Бей Вікторія – ІІ місце у спортивній ходьбі на 2000м;

Похілова Анастасія - ІІІ місце у бігу на 1000м;

Пташинська Анастасія – ІІІ місце у спортивній ходьбі на 2000м;

Острянський Данило – ІІІ місце у бігу на 300м.

Щиро вітаємо юних спортсменів з перемогами та бажаємо нових досягнення нових спортивних вершин у майбутньому.

Так тримати!