Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Мелитополькие ведомости 2019»

Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) підкорив танцювальний паркет в місті Мелітополі на Всеукраїнських змаганнях «Мелитопольские ведомости 2019», який відбувся 24 лютого 2019 року.

Від Української Федерації спортивного танцю керівнику колективу Шаронову Володимиру Андрійовичу вручено медаль та присвоєно звання «Заслужений діяч спортивного танцю України»!!!

Змагаючись з великою кількістю учасників кожна пара гідно представила місто Скадовськ. Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» повернувся з такими здобутками: Петров Вадим та Марія Варваренко-Кравець, Норик Кирило та Вітенко Софія, Олєнін Ярослав та Іванова Поліанна – 3 місця. В категорії «школа» Горин Дмитро та Варваренко-Кравець Євгенія, Гира Єгор та Литвиненко Поліна – отримали 2 місця.

В кваліфікаційних змаганнях серед 24 танцювальних пар, фіналістами змагань стали Клименко Микита та Йолтуховська Єва зайнявши почесне 5 місце. З полу фінальних змагань Ястреб Ілля та Іванова Віталіна потрапили до фіналу і посіли 4 місце, а Теленик Микола та Норік Ліза – 5 місце.