Скадовський район готується до поливного сезону 2018 року

17 квітня 2018 року в Скадовському районі розпочалося наповнення Краснознаменського магістрального каналу. У зв’язку з цим 20 квітня 2018 року в залі засідань Скадовського управління водного господарства відбулося засідання Громадської ради щодо готовності міжгосподарської та внутрішньогосподарської зрошувальної системи до поливного сезону 2018 року.

Учасниками засідання були члени Громадської ради, водокористувачі, керівництво Скадовського управління водного господарства та відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

На засіданні порушувались питання щодо підготовки міжгосподарської та внутрішньогосподарської мережі до поливного сезону 2018 року, про укладання договорів на послуги, пов’язані з подачею води на полив сільгоспкультур та ціноутворення.

По обговоренню питань було вирішено, що відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації необхідно продовжити роботу по залученню інвесторів на територію району з метою відновлення зрошення та розширення площ поливних земель, а також надавати практичну допомогу сільгосптоваровиробникам у оренді зрошувальних земель та внутрішньогосподарської мережі, а також забезпечити дотримання вимог Земельного кодексу України  та Закону України “Про меліорацію земель” в частині використання зрошувальних земель.

Скадовському управлінню водного господарства необхідно забезпечити технічно справний стан інженерної інфраструктури міжгосподарської зрошувальної мережі, посилити контроль за використанням води з магістральних та розподільчих міжгосподарських каналів і трубопроводів.