Всеукраїнські спортивні змагання відкрито!

Фото без опису   Фото без опису

10 серпня 2018 року, саме у Скадовську, Громадська організація «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на головній сцені Скадовського районного будинку культури урочисто відкрили Всеукраїнські спортивні змагання – Всеукраїнську Колосіаду­ серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад під патронатом Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Асоціації об’єднаних територіальних громад України.

Учасники цих масових спортивних заходів є яскравим прикладом утвердження культури здорового способу життя сільських жителів, їх сили духу та патріотизму. 19 команд-учасниць майже з усієї України представлятимуть територіальні організації, а саме з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Херсонської областей.

Почесні гості свята: Співголова Оргкомітету, голова Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Олександр Мендусь; начальник відділу національного комітету України Вікторія  Веселова; голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик; секретар Скадовської міської ради                                                           Олег Сокольчук — привітали учасників Всеукраїнських спортивних змагань. Бажали запеклої боротьби, незабутніх вражень та гарного відпочинку.

В знак великої шани та поваги усі команди-учасниці змагань отримали короваї нашого гостинного Скадовського краю.

Веселий настрій дарували творчі колективи Скадовського району: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського РБК (кер. Наталія Уварова і Володимир Шаронов), вокальний ансамбль «Райдуга» Красненського СБК (кер. Любов Говорущенко), Степан Ковальчук Новомиколаївського СБК, вокальний квартет «Калини цвіт» Михайлівського СБК (кер. Анатолій Токарчук), заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець. А також, гості нашого міста солісти народного ансамблю танцю «Молодість» міста Жидачів Львівської області (кер. Лідія Пакош) та солістка цього ж колективу Ониськів Вікторія.

Нинішні змагання назвуть імена нових переможців, визначать найсильніших, адже попереду дні, наповнені азартом боротьби і суперництва.

Фото без опису   Фото без опису