«Вам, люди в білих халатах»

19 червня 2020 року відбулись урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Зважаючи на ситуацію, яка склалася в світі, і в Україні зокрема вони пройшли переформатовано.

Вітання з Днем медичного працівника відбулось на подвір’ї Скадовської ЦРЛ, у красивому місці де замість оформлення сцени – живі троянди,  світло софітів замінили промені сонця та дощові краплини,  а відсутність дим машини компенсувало цілюще морське повітря.

Кожен концерт, кожні урочистості, чи то до професійного свята чи то до календарної дати мають свою назву. Сьогоднішні урочистості  сміливо можна назвати традиційно «Вам, люди в білих халатах».

Розпочав урочистості головний лікар Скадовської ЦРЛ Костянтин Руденко. До його вітань приєдналися голова Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня, яка вручила найкращим лікарям Скадовщини почесні відзнаки та медалі. Голова Скадовської районної ради Олег Старенький та секретар міської ради Олег Сокольчук подякували працівникам медичної галузі та відзначили кращих грамотами та подяками.

Творчі колективи Скадовського районного будинку культури: народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), соліст-вокаліст Анатолій Токарчук — створили атмосферу справжнього свята.

В цей же день очільники влади району та органів місцевого самоврядування, разом з творчими колективами Скадовського районного будинку культури: народним вокальним ансамблем «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народним ансамблем народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), Заслуженим працівником культури України Анатолієм Волошиним, солістом-вокалістом Анатолієм Токарчуком, учасниками клубу бардівської пісні «Капітан» — вітали працівників КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  головний лікар Алла Хмельова.

Хороший лікар це той, який хоче допомогти, і жоден інший критерій – такий як досвід, науковий ступінь чи численні сертифікати – не є визначальним. Тож сердечні вітання та вдячність за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь лунають на адресу медичних працівників Скадовщини не тільки в День професійного свята.