Семінар із залученням соціальних партнерів

19 лютого поточного року в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку як безробітні, відбувся семінар із залученням соціальних партнерів - спеціалістів Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби на тему: «Страховий стаж. Порядок набуття та зарахування. Електронні сервіси ПФУ. Легальна праця».

Мета заходу - інформування безробітних осіб про легалізацію праці та її вплив на майбутню пенсію, про можливості та переваги веб-порталу Пенсійного фонду України; про існуючі системи оподаткування та розмір податків.

Зі вступним словом до учасників звернулась фахівець сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Золотухіна Катерина, яка оголосила тематику зустрічі та представила гостей.

Головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного Фонду України в Херсонській області Найденко Алла розповіла про існуючі електронні сервіси ПФУ, про їх можливості та способи користування.

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Артем’єва Лариса ознайомила присутніх  про розмір єдиного соціального внеску та умови сплати, а також про можливість збільшення страхового стажу шляхом доплати до неповних місяців за період 2004-2010 років.

Старший державний інспектор Скадовської державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Болгарова Оксана ознайомила з умовами добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та розповіла про необхідність легальної зайнятості.

Також представники Пенсійного Фонду та податкової інспекції відповіли на численні питання присутніх та надали інформаційні матеріали і номери контактних телефонів для консультування.