«Тарас Шевченко крізь століття»

13 березня 2018 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся тематичний захід, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка — «Тарас Шевченко крізь століття».

У заході прийняли участь учні ЗОШ та аматори КЗ «Лазурненський СБК». Тріо «Калинонька» виконали пісні на слова Т.Г.Шевченка «Плавай, лебідонько», «Думи мої». Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» заспівав українські пісні на слова Т.Г.Шевченка «Така її доля», «По діброві вітер віє», «Реве та стогне Дніпр широкий» (кер. В.Демчук). Надія Москалюк, голова ради ветеранів, прочитала «Заповіт» Т.Г.Шевченка та вірш «Розрита могила». Брати Самсон і Павло Кукленко, разом з  учасниками дитячого фольклорного ансамблю «Щедрівочка», заспівали українську пісню на слова Т.Г.Шевченка «Зацвіла в долині червона калина».

Ведуча програми Валентина Сухіна розповіла біографію Тараса Шевченка, а на екрані демонстрували слайди про його життя та творчість.

Хвилиною мовчання вшанували видатного Тараса Шевченка та усіх, хто загинув в мирний час за справедливість, за наше майбутнє, за свою рідну землю!