З Днем Національної поліції України

04 липня 2019 року у великій залі Скадовського районного будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню Національної поліції України. Нині поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні, на чиїх плечах лежить неймовірна відповідальність за спокій та добробут кожного з нас, а тому ми усвідомлюємо наскільки вагомою є місія правоохоронців.

Розпочав урочистості вітальними словами та вручив грамоти кращим поліцейським Скадовщини – начальник Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області підполковник поліції Пєшков Олексій Євгенович.

Привітали з професійним святом голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Ананійович Турик, голова Скадовської районної ради Олег Федорович Старенький, секретар міської ради Сокольчук Олег Миколайович і бажали міцного здоров’я, оптимізму та впевненості у своїх силах, щастя, благополуччя, наснаги, нових професійних звершень в ім’я подальшої розбудови України.

Гарний настрій дарували творчі колективи Скадовського районного будинку культури та хореографічні колективи, гості нашого міста з Миколаївської та Дніпропетровської областей, театральний колектив з Хмельниччини та солістка-вокаліста з Київської області.

Дякуємо поліцейським за службу, вірність присязі та відданість Українському народові.