Всеукраїнські спортивні змагання відкрито!

21 червня 2019 року, саме у Скадовську, Громадська організація «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» на головній сцені Скадовського районного будинку культури урочисто відкрили Всеукраїнські спортивні змагання Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад.

Урочистості розпочали вручанням 20-ти короваїв в знак великої шани та поваги нашого гостинного Скадовського краю представникам усіх команд-учасниць змагань.

Учасники цих спортивних заходів є яскравим прикладом утвердження культури здорового способу життя сільських жителів, їх сили духу та патріотизму. 18 команд-учасниць майже з усієї України представлятимуть територіальні організації, а саме з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької та Херсонської областей.

Почесні гості свята: Голова Оргкомітету, голова Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Олександр Мендусь; заступник виконавчого директора всеукраїнської асоціації ОТГ Тарас Добрівський; голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик; голова Скадовської районної ради Олег Старенький; секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук — привітали учасників Всеукраїнських спортивних змагань. Бажали запеклої боротьби, незабутніх вражень та гарного відпочинку.

Веселий настрій дарували творчі колективи Скадовського району: вокальний ансамбль «Гарячі серця» (Широківського СБК, кер. Олександр Бугаєнко), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Валентина Долгополова), народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського РБК (кер. Наталія Уварова і Володимир Шаронов), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), солісти-вокалісти Аріна Знахаренко (кер. Юрій Саранча) та Заслужений працівник культури України Ольга Миронець, театр-танцю «Драйв» (Скадовської ДШМ, кер. Валентина Хмара).

Завершились урочистості спільними світлинами.

Нинішні змагання назвуть імена нових переможців, визначать найсильніших, адже попереду дні, наповнені азартом боротьби і суперництва.