Загальні відомості

Скадовської районної державної адміністрації

Місцезнаходження

та адреса відділу:

Поштова адреса: вул.Олександрівська, 34, м.Скадовськ, Херсонська обл., Україна, 75700

Начальник відділу:

Кулікова Оксана Володимирівна

Телефон відділу:

Електронна адреса:

kadru@skadovsk-rda.gov.ua

Графік роботи відділу:

Понеділок –  четвер з 8.00 до 17.00,

п’ятниця з 8.00 до 15.45.

Обідня перерва з 12.00 до 12.45

Відділ з питань управління персоналом створює загальні умови, що сприяють реалізації потенціалу кожного працівника, і здійснює контроль за їх виконанням. Управління персоналом як діяльність більш широке поняття, ніж просте управління працівниками, і в даний час із простих кадрових служб, які займались тільки чисто веденням обліку та оформленням документів, перетворились у багатопрофільні відділи (служби) персоналу, основними завданнями яких є:

• організаційне і методичне забезпечення розвитку державної служби, демократичних форм розгляду і висунення кандидатур на керівні посади, проведення конкурсів на заміщення вакантних посад;
  • прогнозування та визначення поточної і перспективної потреби в кадрах і джерел її задоволення;
  • розробка і реалізація заходів формування трудового колективу;
  • планування та регулювання професійного й кваліфікаційного розвитку персоналу, процесів його звільнення та переміщення;
  • вивчення професійних, ділових, особистих якостей працівників на основі оцінювання результатів службової діяльності державних службовців;
  • розробка рекомендацій щодо їх раціонального використання відповідно до здібностей і потреб організації;
  • організація роботи з професійної орієнтації молоді, адаптація молодих спеціалістів, вивчення причин плинності кадрів, динаміки змін у трудовому колективі;
  • ефективне використання всіх форм матеріального й морального стимулювання працівників відповідно до їх трудової діяльності й соціальної активності.

Завданням Відділу є реалізація державної кадрової політики і координації дій з питань управління персоналом в організації. До функцій даного Відділу входить: розробка систем стимулювання трудової діяльності, управління професійним розвитком персоналу, запобігання конфліктів, вивчення ринку праці.

Таким чином, суть роботи управління персоналом полягає у визначенні, що конкретно, ким, як і за допомогою чого будуть вирішуватись питання кадрової політики. Вирішення цих завдань ґрунтуються на основних методах управління. Об'єктом кадрової роботи є персонал як такий, а її суб'єктом - працівники, посадові особи й організаційні структури, які відповідають за роботу з кадрами і повинні забезпечити:

- максимальне використання потенціалу досвідчених спеціалістів, навчання і висунення для їх заміни тільки тих молодих працівників, які уже здатні високопрофесійно працювати в ринкових умовах;

- виявлення тих, які гальмують розвиток організації;

- висунення на керівні посади власних працівників, а не зі сторони;

- розвиток здібностей працівників;

- піклування про своїх працівників.

Ставка на професіоналізм і компетентність завжди перспективна, бо кадри — це  виконавці, які запроваджують у життя рішення керівників, безпосередньо реалізують плани організації.