Скадовське бюро правової допомоги інформує (з 01.04.2018 по 27.06.2018)

З 01.04.2018 року по 27.06.2018 року працівниками Бюро прийнято  119 звернень, при цьому видано наказів про надання безоплатної вторинної правової допомоги за 32-ма зверненнями.

Мешканцям Скадовського району Бюро надає наступні види правових послуг:

– правові консультації та роз᾽яснення;

– допомога у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру;

– складання процесуальних документів – позовних заяв, заперечень тощо;

– представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної  вторинної правової допомоги.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають соціально вразливі категорії людей, перелік яких визначено у статті 14 Закону України   «Про безоплатну правову допомогу»: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; інші.

Ми працюємо за адресою: м.Скадовськ, вул. Сергіївська, 4 (з двору приміщення районо).

Режим роботи : пн.-пт 8.00-17.00, сб-нд –вихідні дні,

Телефони : 5-46-21. При собі  потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти!!!