Звітні концерти тривають

Фото без опису   Фото без опису

22 лютого 2019 року відбувся творчий звіт самодіяльних колективів Красненського сільського будинку культури (директор Світлана Шафрановська) – «Моє село – Херсонщини частинка».

В фойє оглядову комісію гостинно зустріла сільський бібліотекар. До уваги журі було представлено виставку-фотозвіт про досягнення, розбудову села Красного.

Після чого журі запросили до оглядової зали. Звіт розпочав вокальний ансамбль «Злагода» піснею «Моє село». Програма складалася з 17 номерів, яких прийняло учать понад 30 аматорів сцени. Кожен номер був тематично костюмований, яскравий та естетичний. Усі номери об’єднувались однією тематичною лінією, присвяченою 75-річчю створення Херсонської області.

В огляді взяли участь колективи: жіночій ансамбль «Злагода», вокальний ансамбль «Райдуга», дитячий ансамбль «Краплинки», солісти - А. Романюк, Д. Сервуля, О. Івашунькіна, В. Гнатюк. Учасниця гуртка художнього слова В. Холод вразила читанням авторського віршу Світлани Шафрановської «Я вірю», в якому відображена реальна історія маленької дівчини з Луганщини.

22 лютого 2019 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся звітний концерт аматорів СБК, присвячений 75-й річниці утворення Херсонської області « Таврійська моя родина».

У концерті прийняли участь понад 40 учасників художньої самодіяльності: народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі»,  квартет «Порада», тріо «Калинонька» (керівник Валентина Демчук). Танцювальний колектив «Ритми» (керівник Юрій Калінчев), драмгурток зі змістовною патріотичною композицією «Козацькому роду нема переводу» (керівник Наталя Цілинко та Лариса Кузнецова), драмгурток «Художне слово» представляли читці Назар Кунець та Артем Гуртовий (керівник Тетяна Токарик), яка була ведучою концертної програми. Також в концертній програмі прийняли участь гості з міста Харкова Дмитро Гузовський з авторською піснею «Нульові» у супроводі біт-боксу Микити Головченко. Від музичної школи представлені учні Захар Федорчук та Ада Абрамова по класу фортепіано (керівник Олена Дригваль).

Шановне журі з міста Скадовська представляли: заслужений працівник культури України, директор КЗ «Скадовський РБК» Анатолій Волошин, заступник директора Ірина Безтравна.

Того ж дня звітували аматори Володимирівського сільського будинку культури (директор Марія Замараєва) та Новоросійського сільського будинку культури (директор Наталія Крупа). Концертна програма «З любов’ю до рідного краю» складалася з 19-ти номерів. Понад 30 учасників дарували гарний настрій глядачам.

Свої сценічні таланти в повній мірі розкрили: чоловічий вокальний ансамбль «Водограй», жіночий вокальний ансамбль «Журавка», новостворений вокальний жіночий ансамбль «Сузір’я», солісти-вокалісти Володимирівського та Новоросійського СБК. Усіх присутніх вразив виступ фольклорного ансамблю «Сябрушки».

Представник благодійного фонду Євгена Рищука - Юлія Швець, відзначила медаллю Всеукраїнського об’єднання «Країна» «За служіння мистецтву» - Демчук Валентину Петрівну директора Лазурненського СБК, Говорущенко Любов Андріївну керівника вокальних ансамблів Красненського СБК та Марію Замараєву директора Володимирівського СБК.

Фото без опису   Фото без опису