Інформує Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

23 Лютого, 2022 р., 16:18
       Сьогодні як ніколи актуальним є питання формування професійної української армії. І пріоритетом у даному питанні є військова служба за контрактом, яка є для безробітних можливістю гарантованого працевлаштування та реальною перспективою кар’єрного росту.
17 Лютого, 2022 р., 17:19
    Не зважаючи на вимоги чинного законодавства та роз’яснення в засобах масової інформації, працевлаштування з оформленням трудових відносин у деяких роботодавців є серйозною проблемою. Нелегальна зайнятість останнім часом користується великим попитом завдяки безпосередньо і самим працівникам-вони часто погоджуються на будь-які умови праці, запропоновані роботодавцем щоб мати «хорошу роботу». Від таких рішень можуть страждати обидві сторони трудових відносин.
14 Лютого, 2022 р., 15:39
   За сприяння Державної служби зайнятості громадяни з числа зареєстрованих безробітних можуть безкоштовно здобути сучасні професії, вдосконалити рівень знань, вмінь і навичок за досить короткий період та отримати документ про освіту державного зразка.
25 Січня, 2022 р., 16:26
   Шановні жителі громади! Якщо ви бажаєте здобути нові знання, бути конкурентоспроможними на ринку праці регіону, стати неперевершеними у своїй справі, отримати омріяну роботу, тоді професійне навчання за сприяння Державної служби зайнятості саме для вас!
21 Січня, 2022 р., 15:04
  На сьогодні для дітей, які втратили батьків чи страждають через недбалість або жорстоке поводження з боку дорослих,  держава пропонує альтернативу інтернатним закладам - патронатні сім'ї, де спеціально навчені вихователі дбатимуть про діток той час, який знадобиться соціальним службам, щоб впорядкувати умови у сім'ї.
14 Січня, 2022 р., 15:50
    Важливим пріоритетом на сьогодні залишається поглиблення партнерських відносин Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з територіальними громадами. У цьому напрямку філією ведеться постійна робота.
06 Січня, 2022 р., 13:07
    В рамках інформаційної кампанії «Сирітству НІ!” 05 січня 2022 року відбулась зустріч фахівців відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з фахівцем із соціальної роботи Комунального закладу “Центру надання соціальних послуг Ямшинською Оленою.     Мета зустрічі – складання плану спільних дій щодо мотивування непрацездатного населення по розвитку патронату та фостерних сімей – прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу. Зустріч відбулася в формі діалогу, фахівців Філії більш детально ознайомили із суттю послуги патронату, її специфікою та місцем у системі захисту дітей, підтримки сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих умовах, на рівні громади, юридичними аспектами, етапами надання послуги патронату, принципами відбору сімей кандидатів у патронатні вихователі.
07 Грудня, 2021 р., 11:46
   Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю.  Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. З нагоди цього дня, саме  3 грудня поточного року відбувся вебінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Захід проведений із залученням представників КЗ «Центру надання соціальних послуг» Скадовської міської ради та Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. Основна мета заходу: ознайомлення осіб з інвалідністю з соціально-трудовими гарантіями та соціальними послугами, які надає служба зайнятості та організації – учасники онлайн заходу. Наприкінці вебінару всі присутні отримали контакти для зворотного зв’язку у разі потреби індивідуальної консультації.
25 Листопада, 2021 р., 16:19
    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основна мета цієї акції - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, а також забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.