Херсонська область

Інформує Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

07 Грудня, 2021 р., 11:46
   Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю.  Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. З нагоди цього дня, саме  3 грудня поточного року відбувся вебінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Захід проведений із залученням представників КЗ «Центру надання соціальних послуг» Скадовської міської ради та Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області. Основна мета заходу: ознайомлення осіб з інвалідністю з соціально-трудовими гарантіями та соціальними послугами, які надає служба зайнятості та організації – учасники онлайн заходу. Наприкінці вебінару всі присутні отримали контакти для зворотного зв’язку у разі потреби індивідуальної консультації.
25 Листопада, 2021 р., 16:19
    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основна мета цієї акції - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, а також забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
25 Листопада, 2021 р., 16:15
   У житті кожна людина особисто обирає свій шлях, та часом виникають різні обставини, в яких вона не завжди може прийняти вірне рішення.
16 Листопада, 2021 р., 13:21
  Попри декларовану орієнтацію України на гендерну рівність, сфери діяльності українських підприємств досі можна поділити на умовно «чоловічі» та умовно «жіночі». Зазначаємо, що незалежно від статі, люди можуть однаково якісно виконувати одну й ту ж саму роботу. Про це наша історія….
29 Жовтня, 2021 р., 13:12
 На початку жовтня до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернувся Артем Бурейко, який нещодавно звільнився з попереднього місця роботи та сподівався якнайскоріше знайти нову роботу.
28 Жовтня, 2021 р., 15:22
   Продовжується надання онлайн-послуг фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.
22 Жовтня, 2021 р., 07:40
  Ще в минулому році на обліку у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості перебувала Цаларунга Олена Іванівна, яка переїхала до Скадовська на постійне проживання та активно шукала роботу. З цією метою вона зверталася й до сектору рекрутингу Філії.
22 Жовтня, 2021 р., 07:37
   Для консультування та інформування шукачів роботи в умовах карантину службою зайнятості відновлено проведення онлайн вебінарів, що у нинішніх умовах є доцільно та безпечно.
04 Жовтня, 2021 р., 11:58
   В суботу, 2 жовтня мешканці села Красне Скадовської територіальної громади святкували День села. До заходу з нагоди цього свята долучились працівники Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості – провели виїзну акцію та організували інформаційний майданчик для гостей та мешканців села.
24 Вересня, 2021 р., 11:57
  З початком нового навчального року, після довготривалої заборони у зв’язку з пандемією, в навчальних закладах середньої освіти м. Скадовська розпочались заняття з профорієнтації за участю фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.