Херсонська область

Інформує Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

30 Липня, 2021 р., 14:43
 Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості та привернення уваги громадськості до цієї глобальної проблеми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
27 Липня, 2021 р., 15:17
 Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості продовжує активно надавати послуги населенню безпосередньо на території громад.
20 Липня, 2021 р., 10:52
 Впроваджені свого часу в роботу служби зайнятості елементи рекрутингу передбачають, передусім, більш активний підхід до пошуку затребуваних ринком праці кадрів, своєчасне та гнучке реагування на виклики часу.
16 Липня, 2021 р., 14:28
 16 липня поточного року в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку як безробітні, відбувся семінар із залученням соціальних партнерів - спеціалістів податкової служби та Пенсійного фонду на тему: «Страховий стаж.
16 Липня, 2021 р., 14:26

14 Липня, 2021 р., 16:33
  14 липня поточного року в приміщенні Скадовської  районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  проведено інформаційний семінар для безробітних осіб з питань орієнтації на військову службу за контрактом.
13 Липня, 2021 р., 15:16
   Робота рекрутера - це велика відповідальність, адже він задовольняє потреби роботодавців у пошуку кваліфікованого персоналу та клієнтів, які активно шукають роботу.
25 Червня, 2021 р., 13:48
 Досягнення повної і продуктивної зайнятості населення України прямо пов’язане з розвитком підприємництва, що дає змогу не лише створювати нові робочі місця, але і залучати до нього безробітних громадян.
17 Червня, 2021 р., 11:59
 16 червня заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Олександр Скряга  завітав до Лазурненської селищної територіальної громади, де зустрівся з головою громади Сергієм Бєліком та старостами сіл. Робоча зустріч була проведена з метою вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних  послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної зайнятості та економічного розвитку громади.