Книга в житті людини

Фото без опису    Фото без опису

13 квітня 2018 року за планом роботи районного методичного об’єднання в актовій залі комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів з проблеми «Активні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки».

Нагальні питання семінару «Інновації в роботі шкільної бібліотеки: методичний креатив-кейс на допомогу шкільному бібліотекарю» та «Прогресивні методи читацького розвитку» підготували Тетяна Коваленко, методист комунальної установи та Ірина Гуда, бібліотекар Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ході практичної роботи з проведення бібліотечного ревю «Моя улюблена книга», що запропонувала колегам Наталія Наливай, бібліотекар Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасники зібрання демонстрували презентації, буктрейлери, розповіді  про улюблені книги, брали активну участь у вікторині, рольовій грі – «інтерв’ю », виставці-сюрпризі, літературному лото, конкурсі фотографій.  Найбільшу цікавість викликала книга Ольги Купріян «Солоні поцілунки», що анонсувала Тетяна Пулінець, провідний бібліотекар Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ольга Шушковська та Здена Жевак підготували захоплюючу інформацію про проведення  декад та тижнів дитячої книги.

Активно працювали шкільні бібліотекарі, розділившись на дві команди та відповідаючи на питання, присвячені життю й творчості Василя Сухомлинського, 100-річчя з дня народження якого суспільство відзначатиме у червні 2018 року, та географії літературної  Європи.

У результаті семінару укладені методичні рекомендації щодо впровадження активних форм роботи у практику діяльності шкільних бібліотекарів.

Настроєвим акцентом роботи насамкінець став майстер-клас «Великодня писанка», під час якого кожен мав можливість створити неперевершений великодній подарунок на основі техніки декупажу, та своєрідний віршований обмін улюбленими поетичними рядками про найпрекраснішу пору року – весну.