Семінари для безробітних громадян

Фото без опису     Фото без опису                 Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості відновлено проведення семінарів та тренінгів для безробітних громадян в звичайному режимі. Зазначені заходи проводяться з дотриманням санітарних норм відповідно до чинного законодавства.

Так, на цьому тижні фахівцями філії проведено чотири інформаційних семінари із загальних питань зайнятості та стосовно сучасних джерел пошуку роботи, в яких взяли участь 23 особи.

Під час семінарів, відповідно до їх тематики, присутніх знайомили з державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, положеннями чинного законодавства, що регулює питання зайнятості населення, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про сучасні джерела пошуку роботи.

У ході заходів фахівцями було наголошено, що служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. Громадяни мають можливість отримати інформаційні та консультаційні послуги, пройти профвідбір перед направленням на профнавчання або на співбесіду з роботодавцем. Крім того, учасники семінарів ознайомилися з вимогами роботодавців та актуальними вакансіями на ринку праці району.

Також відвідувачів ознайомлено з електронними сервісами державної  служби зайнятості,  зокрема створення "Електронного  кабінету шукача роботи", який дає  можливість розмістити  резюме, уточнити  заплановані  та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості та ін. Присутніх ознайомлено з офіційним сайтом Державної служби зайнятості, «Освітнім порталом», «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри» та міжнародною платформою онлайн-освіти Coursera

Усім слухачам нагадали про можливість звертатися до сектору рекрутингу, робота якого полягає в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи. Фахівці сектору здійснюють оперативний та ефективний пошук кандидатів відповідно до вимог роботодавця.

По завершенні семінарів всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

Фото без опису     Фото без опису