Магія Дня освітян

Поміж багатьох свят у календарі є дата, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Третього жовтня 2018 року в районному будинку культури зібралися освітяни району. У цей сонячний день теплі та щирі вітання приймали працівники дошкілля, позашкілля та закладів загальної середньої освіти району.

Вітаючи освітян, Надія Сєркова, заступник голови райдержадміністрації, від щирого серця зауважила, що думки вчителя спрямовані в бік школи щодня, щогодини, щомиті; він живе її думками, її традиціями, її правами й обов'язками; єдине, що залишається незмінним у свідомості вчителя, - це школа та діти.

Ольга Дудченко, начальник відділу освіти, у вітальному слові до присутніх дуже влучно зауважила, що батьки учня можуть бути просто працівником торгівлі чи банківським працівником, а вчитель просто зобов'язаний компонувати в собі й педагога, і викладача, і психолога, й лікаря, а також подругу чи друга, а іноді навіть батьків.

Більше 50 освітян дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти були відзначені грамотами, подяками районної державної адміністрації, районної та міської ради, відділу освіти райдержадміністрації.

Цікавою й змістовною була концертна програма, яку вели креативні ведучі – Наталія Білоус, завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет», та Павло Тренін, учитель інформатики Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кожного року, вшановуючи освітян, ще раз можемо підтвердити, що День учителя – магічне свято, що просто-таки космічними силами несе до школи свято теплих щирих вітань, радості та бадьорого настрою.