Підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у Скадовському районі

Протягом серпня - вересня 2020 року на території Скадовського району послуги оздоровлення та відпочинку дітям надавали 9 закладів. Дитячі оздоровчі заклади дотримувалися санітарно-епідемічних вимог, викладених у відповідних постановах Кабінету Міністрів України та розпорядженні Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року № 43, у частині дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19.

З початку 2020 року оздоровленням та відпочинком за бюджетні кошти та на благодійній основі охоплено 84 дитини пільгових категорій шкільного віку, а саме: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування – 17, діти з інвалідністю – 2, діти з багатодітних сімей – 20, діти з малозабезпечених сімей – 4, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах – 4,  діти постраждалих від аварії на ЧАЕС - 2, діти які перебувають на диспансерному обліку – 10, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій – 4, діти працівників АПК та соціальної сфери – 2, рідні діти батьків вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї – 2, діти внутрішньо переміщених осіб – 2, а також діти, батьки яких постраждали або беруть участь безпосередньо в АТО – 15.           Майже дві тисячі школярів району відпочили і оздоровилися разом з батьками та за їхні кошти.

Районною державною адміністрацією проведена робота по залученню керівників місцевих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровлення дітей пільгових категорій на благодійній основі. Так в оздоровчих закладах ДОТ «Веселка», ПЗОВ «ОТ ім.Івана Голубця» ДОТ «ім.Ю.О.Гагаріна», ДЗСТ «Чайка», ПЗОВ «Крилатий», ПЗОВ «Прибрежний на благодійній основі оздоровилися 16 дітей пільгових категорій.

До державних підприємств України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія» з початку 2020 року направлені 8 дітей пільгових категорій: 2 дитини з малозабезпечених родин,  2 дитини позбавлені батьківського піклування, 1 дитину – сироту, 1 дитину з багатодітної родини, та 2 дитини, яка постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звертаємо увагу сімей пільгових категорій, що в разі стабілізації епідемічної ситуації пов’язаної з розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, буде можливо оздоровлювати Ваших дітей у ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДПУ «МДЦ «Артек» (м.Київ), які здійснюють свою діяльність не тільки влітку, а й протягом усього року. Батьки, які бажають оздоровити своїх дітей у цих закладах, можуть звертатися із заявами до управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації  за адресою : м.Скадовськ, вул.Маріїнська, 78, кабінет № 9, тел. 53471.