Візьміть дитину у родину!

Робота  служби у справах дітей районної державної адміністрації спрямована  на  реалізацію права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, забезпечення їх права на виховання  в сімейному оточенні, розв'язання  проблем дитячої бездоглядності  і безпритульності.

На таперішній час на первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 119 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з  них 105  дітей  охоплено  сімейними  формами виховання.

На обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває  маленький Сергійко, 2014 року народження, який чекає на родину. Хлопчик  має діагноз: вроджені церебральні кісти.

Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму. Розмір державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю у 2018 році буде розраховуватися з урахуванням норм вищезазначеного Закону та статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2018 рік” з урахуванням норм Закону України від 03.10.2017 № 2148-VІІІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” та постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 265 „Деякі питання пенсійного забезпечення громадян”:

Державна соціальна допомога

з січня 2018

з липня 2018

з грудня 2018

інвалідам з дитинства І групи підгрупи Б з надбавкою на догляд

2 178,00

2 245,50

на дітей з інвалідністю підгрупи А віком до 6 років з надбавкою на догляд

2 508,40

2 575,40

2 673,90

Сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини. Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального і фізичного розвитку юного покоління.

Доброта та  любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Діти - це  наша надія і наше майбутнє.

З питання влаштування  маленького Сергійка до родини просимо звертатися до служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації за адресою: вул. Олександрівська, 34, м. Скадовськ, Херсонська область (тел. 05537 53233).