Завітайте до нас і ще раз!

Фото без опису   Фото без опису

Літо пролетіло наче мить… І ось, гарно відпочивши, з новими ідеями, гарними емоціями та нескінченним зарядом енергії ввечері 09 серпня 2019 року на фестивальній площі міста культпрацівники Скадовського районного будинку культури  подарували відпочиваючим, гостям та мешканцям міста концерт кращих творчих колективів і гарний настрій.

Вся концертна програма «Ми бажаєм щастя вам» з 20-ти художніх номерів супроводжувалась бурхливими оплесками, щирими посмішками та підспівування улюблених пісень.

В концерті було все, і вокальні ансамблі: народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), і пісні солістів-вокалістів народної вокальної естрадної студії  «Всі разом» (кер. Юрій Луканов) та вокальної студії (кер. Юрій Саранча).

Професійне виконання танців Ольги Шептухіної та Оксани Данилець солісток народного хореографічного колективу «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), майстерна гра Софії Барбух та Руслани Гришко (кер. Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко) – не залишили нікого байдужим до мистецтва.

Увесь час з імпровізованої сцени йшло тепло, добро, щирість людей, які виступали. Лунали не тільки народні, але й сучасні українські пісні. В кожну пісню, в кожний номер учасники вкладали свою душу і постаралися донести до відпочиваючих і передати їм свою любов.
Святковий концерт «пройшов» на одному диханні: все продумано, підібрано і сплановано на високому професійному рівні. В цьому велика заслуга режисерів концерту Ірини Безтравної та Алли Чуп’як.

Завершився концерт чудовим виступом директора закладу та директора концерту, його ініціатора, ідейного натхненника, головного організатора – заслужений працівник культури України Анатолія Волошина.

Відпочивайте душею і тілом! Отримуйте незабутні враження від гарного, привітного, затишного міста Скадовськ! Дихайте цілющим повітрям і обов’язково завітайте до нас і ще раз!