Відпрацьовано з користю для себе та рідного міста!

Напередодні Великодніх свят, за ініціативою районної державної адміністрації, працівники управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) долучилися до щорічної широкомасштабної акції «За чисте довкілля». В рамках акції, «озброївшись» незвичайною зброєю – граблями, секаторами, пилами, відрами та щітками для білення, працівники соціального захисту наводили порядок на прилеглій території та створювали справжній домашній комфорт у своїх структурних підрозділах. Зроблено немало, але багато ще попереду, адже це так важливо – дбати про те, щоб люди похилого віку почували себе добре, могли відчути красу весни та затишок.

«Участь співробітників управління у весняній толоці стала вже традицією. Адже проведення таких заходів сприяє не тільки наведенню порядку, а й згуртованості колективу. До того ж фізичні навантаження, спілкування з колегами на свіжому повітрі, приємні і корисні, тому працівники соціальної сфери працювали з ентузіазмом», – зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.