«Країна талантів 2018»

28 квітня 2018 року в місті Херсоні відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна талантів 2018» куди з’їхались талановиті діти зі всієї Херсонщини та Миколаївщини.

Членами журі були: директор Департаменту освіти та науки ХОДА Є.А. Криницький, начальник Управління  молоді та спорту Херсонської міської ради О.В. Заболотний, начальник Управління культури Херсонської міської ради О.О. Мовчан. Хореографи Фестивального центру «Борзенко Рекорд»: Х.Г. Ширінський, І.В. Белоусенко, С.Ю. Конолльова.

Народний хореографічний колектив «Провінційний балет» Скадовського районного будинку культури (керівник Наталія Шептухіна), представив на суд високоповажного журі  хореографічну композицію «Вісники добра». Солістки Ірина Мороз та Ліза Тодорчук в номінації «сучасний танець» отримали звання Лауреатів ІІ премії. Керівнику колективу Наталії Шептухіній оголошено подяку «за високу педагогічну майстерність та значний внесок у виховання підростаючого покоління».