Коляда дзвенить в серцях

Різдво – одне з найбільш світлих християнських свят, якого Скадовчани завжди чекають з особливим нетерпінням. Різні регіони України зустрічають цей день зі своїми традиціями та обрядами.

Ми не уявляємо Новорічно-Різдвяних свят без щедрівок, колядок. І багато хто й нині не досить чітко бачить між ними різницю, бо в старовинних фольклорних записах між ними не проводили межі, адже функціональні, образні, формальні ознаки схожі.

Цього року 08 січня 2019 року народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) Скадовського районного будинку культури разом з Дідом Морозом (Анатолієм Волошиним) завітали до установ міста з святково-різдвяною привітальною програмою «Коляда дзвенить в серцях».

Кращі колядки та щедрівки дзвінко лунали над Скадовськом, даруючи гарний святковий настрій. Яскраві костюми, дзвінкий гомін, віншування колядників – завершилися спільними світлинами та купою незабутніх вражень.

В піснях — сутність і сила Українства: доки колядники ходять, доки співають колядки, щедрівки, гаївки, доки писанки пишуть – доти українська віра і народ будуть у світі.

Миру, добра та процвітання бажають колядники Скадовського районного будинку культури!