Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар з питань започаткування підприємництва

Фото без опису    Фото без опису           Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

23 березня поточного року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості для безробітних громадян, які мають намір започаткувати власну справу був проведений інформаційний семінар «Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес».

На заході було розглянуто поняття підприємницької діяльності та бізнес-ідеї, про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, планування підприємницької діяльності, правові засади ведення бізнесу, податкові умови обліку малого та середнього бізнесу в України та використання найманої праці. Надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості, що надаються на всіх етапах започаткування власного бізнесу, про можливості проходження профнавчання за направленням служби зайнятості, зокрема за професіями, що сприяють самозайнятості, а також на короткотермінових курсах з організації підприємницької діяльності.

Позитивні результати розвитку малого підприємництва свідчать про те, що воно є одним із засобів усунення диспропорцій на окремих товарних ринках, створення додаткових робочих місць і скорочення безробіття, активізації інноваційних процесів, розвитку конкуренції, швидкого насичення ринку товарами та послугами.

В заході прийняла участь головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Артем’єва Лариса, яка ознайомила присутніх  про розмір єдиного соціального внеску та умови сплати.

Присутні отримали ґрунтовні відповіді на поставлені запитання та інформаційні матеріали і номери контактних телефонів для консультування.

Заходи такого формату надзвичайно важливі, оскільки кваліфікована інформація щодо застосування норм законодавства є запорукою започаткування та ведення успішної власної справи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора