Спортивне життя Скадовщини!

11 травня 2019 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури культпрацівники урочисто відкрили районну спартакіаду державних службовців.

За спортивні перемоги змагались команди районної державної адміністрації, міської ради, ДНС та відділу культури РДА. Команди виступали у таких видах спорту, як кульова стрільба, теніс, шахи і шашки.

Спортсмени відділу культури РДА вибороли почесне перше місце. Вітаємо всіх учасників спартакіади!

13 травня 2019 року в спортивній залі Скадовського РК ДЮШС святково відкрили Першість міста Скадовська з гандболу. Змагатися будуть п’ять команд-учасниць, а саме Скадовської РК ДЮСШ, Веселиново Миколаївської області, ХВУ фізичної культури, Скадовська філія ХВУ фізичної культури та РК ДЮСШ Білоозерки.

Гарний настрій подарував театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовської ДШМ). Традиційні солодкі подарунки отримали учасники команди від організаторів змагань.