Робота Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості мовою цифр за січень 2020 року

Надані послуги

Кількість осіб

Перебувало на обліку

З них мали статус безробітного

Заходами активної політики зайнятості охоплено

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру

Проходили професійне навчання

Отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

Забезпечено роботою, всього

з них:

безробітних, за яких здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям

шляхом надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності

осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Заходи соціального захисту населення

Протягом січня 2020 року послугами районної служби зайнятості скористалися 916 осіб. Статус безробітного мали 840 осіб, з яких отримували допомогу по безробіттю 719 осіб.

Чисельність громадян забезпечених роботою у звітному періоді становила 19 осіб, що на 45,7% або на 16 осіб менше ніж у січні 2019 року. Найбільша кількість осіб працевлаштована на такі посади: головний бухгалтер (2 особи), вчитель закладу загальної середньої освіти (2 особи), єгер (2 особи), продавець продовольчих товарів (2 особи), прибиральник службових приміщень (2 особи), інші громадяни працевлаштовані на різні посади. У звітному періоді безробітні не отримували допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня 2020 року проходили професійне навчання 19 безробітних, що на 51,3% або на 20 осіб менше ніж протягом січня 2019 року, рівень охоплення професійним навчанням склав 2,3%.

У звітному періоді роботодавцями району не створювались додаткові робочі місця для працевлаштування осіб на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

В цілому заходами активної політики зайнятості охоплено 38 громадян, що на 50,6% або на 39 осіб менше ніж у січні 2019 року.

Станом на 01 лютого 2020 року на обліку в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості перебували 805 безробітних осіб. Серед них 508 осіб - жінки, 297 осіб - чоловіки, 203 особи – молодь, 37 осіб – вивільнені працівники, 198 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Отримували допомогу по безробіттю 690 осіб. Із загальної чисельності безробітних 359 осіб проживали у сільській місцевості.

Станом на 01 лютого 2020 року кількість вакансій у базі районної служби зайнятості становила 40 одиниць, у тому числі для робітників – 10, для службовців – 28 та 2 - для осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.