Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Здоров’я учнів - пріоритет для вчителів

Фото без опису    https://rada.info/upload/users_files/04060134/198bd016096bf9eb04ecb82e75406cd6.jpg

16 квітня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» на базі Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу відбувся семінар вчителів хімії району на тему «Створення уроків хімії за креативною моделлю».

На початку семінару  вчитель Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяна Баденко  провела відкритий захід за участю вчителів шкіл району на тему «Харчові добавки».  У ході заходу присутні розглянули   харчові добавки, що використовують  у виробництві продуктів, ознайомилися з їх позначенням та функціями, які вони виконують (барвники, консерванти, стабілізатори, ароматизатори), розглянули їх вплив на організм людини. У процесі закріплення матеріалу присутні вчителі груповим методом провели лабораторну роботу, метою якої було практичне визначання  вмісту харчових добавок у запропонованих  продуктах та передбачення їх впливу на здоров’я споживача. Як підсумок - присутні склали ментальну карту, з якої зробили висновок про потенційну небезпеку харчових добавок, та з допомогою відеофрагмента ознайомилися з коментарем спеціаліста, як в Україні юридично регулюється використання харчових добавок. Таким чином на уроці були продемонстровані методи формування здоров’язбережувальних  компетентностей.

Учитель хімії  Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, голова районного методичного об’єднання вчителів хімії  Микола Глазунов  провів  аналіз завдань четвертого етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та  представив  оптимальний  матеріал для підготовки учнів до участі в  олімпіадних заходах. 

Також присутні обговорили питання участі вчителів у курсовій перепідготовці та структурі підготовки до атестації, оптимального вибору  підручників для вивчення хімії в наступному році. Микола Глазунов представив присутнім приклад розробленого конспекту уроку з використанням  блоків структури  креативного уроку. Присутні домовились спільними зусиллями  сформувати  збірку конспектів уроків, створених за креативною моделлю. Колегіально спланували план роботи районного методичного об’єднання на наступний рік. Отримані знання присутні вчителі будуть використовувати у своїй подальшій роботі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора