«Захисти свій дім – захисти Україну»

Фото без опису   Фото без опису

04 вересня 2018 року на Скадовській землі розпочались військово-тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, які цього річ проходять під лозунгом «Захисти свій дім – захисти Україну».

«В сучасних умовах ми маємо бути готові до захисту нашої держави від окупантів та агресорів! Тому участю в таких заходах кожний засвідчує готовність обороняти рідну землю, південний форпост нашої держави», — зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Військову присягу на вірність  народу  України прийняли учасники навчань. Цей ритуал  відомий з давніх-давен, і безперечно є святом що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

У своєму зверненні, перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Сергій Павленко наголосив: «Приймаючи присягу, ви взяли на себе обов’язок бути вірними і відданими їй, як були вірними й відданими рідній землі запорозькі козаки, Січові стрільці, борці з фашизмом у роки Другої світової війни, а це значить сумлінно захищати  свободу і незалежність рідної держави».

Патріотичний концерт учасникам навчань подарували творчі колективи Скадовського району: народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), вокальний ансамбль «Райдуга» (кер. Любов Говорущенко, Красненський СБК), солісти вокалісти заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець, Анатолій Волошин, Валерія Пукас, Юлія Лозовська, Олександр Бугаєнко (Широківський СБК), Василь Козак.

Військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони на Херсонщині проводитимуться на території Білозерського (с. Кізомис, Микільське), Олешківського (с. Раденськ), Генічеського (с. Генічеська Гірка), Іванівського (с. Українське), Скадовського (м. Скадовськ) районів.

Фото без опису   Фото без опису