Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Захист прав дітей – понад усе!

29 березня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Надія Сєркова з метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань провела засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь представники управлінь районної державної адміністрації, соціальної та медичної сфери району, правоохоронних органів тощо.

На засіданні Комісії було розглянуто 6 питань: про соціальний захист малолітніх дітей, про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно їх дитини, про доцільність повернення дитини до матері, про зняття із соціального супроводу сімей та затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Головним аспектом засідання Комісії було обговорення питання про основні напрями роботи з дітьми, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, згідно чинного законодавства України.

Під час засідання членами Комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. По закінченню обговорення по кожній справі винесено рішення та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ.

За підсумками засідання Надія Миколаївна зазначила, що діяльність усіх структур, які працюють з дітьми в першу чергу повинна бути скоординована для того, щоб здійснити ряд заходів по забезпеченню державних гарантій і конституційних прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту та соціальний захист.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора